پشتیبانی خدمات

شرکت فنی مهندسی دانش بنیان فانا با انجام بیش از ۱۰۰ پروژه بزرگ نورپردازی در اقصی نقاط کشور ،یکی از بزرگترین و با سابقه­ترین شرکت­های کشور در حوزه اجرای طیف گسترده و کاملی از انواع نورپردازی و تولید لوازم و تجهیزات مرتبط در کشور است که از سال ۱۳۹۰ در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مشغول به فعالیت است.

شرکت فانا یکی از بزرگترین و ­مجرب­ترین شرکت­های ایرانی در اجرای انواع نورپردازی و تولید لوازم و تجهیزات مرتبط است که تا کنون با اجرای انواع پروژه­های بزرگ و گوناگون با سطح فناوری بالا ، نامی آشنا برای کارفرمایان دولتی و خصوصی ودر کشور است.

شرکت دانش بنیان فانا متعهد به انجام خدمات پس از فروش خود که شامل بروزرسانی، تعمیرات، نگهداری و پشتیبانی­های فنی و نرم افزاری و سخت افزاری بوده است. کسب رضایت صد در صدی مشتریان دولتی و خصوصی یکی از بزرگترین و مهمترین افتخارات شرکت دانش بنیان فانا به شمار میرود و تمامی مشتریان شرکت فانا از تمامی خدمات پشتیبانی در تمامی حوزه­های مرتبط با صنعت نورپردازی بهره­مند بوده و در تمامی روز­های کاری و در تمام استان­های ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس، این خدمات قابل دسترسی شما مشتریان و متقاضیان عزیز است.