همراهی از ایده تا اجرا

شرکت فنی مهندسی دانش بنیان فانا مفتخر است با انجام بیش از ۱۰۰ پروژه در صنعت نورپردازی و دستیابی به دانش و تخصص روز دنیا در طراحی، مهندسی و اجرای نورپردازی و تولید انواع پرژکتور، والواشر و تجهیزات وابسته، ایده و تصویر ذهنی شما از نورپردازی را به بهترین شکل به واقعیت تبدیل کند. مهندسان و متخصصان شرکت فانا با بهره­گیری از تجربه، دانش و فناوری روز دنیا اقدام به مبدل سازی تصویر ذهنی شما از یک نورپردازی کرده و آن تصویر و ایده را به واقعیت را انجام میدهند.

در صنعت نورپردازی شرکت دانش بنیان فانا با بهره­گیری از دانش و فناوری به روز متخصصان خود اقدام به شبیه سازی و مدلسازی انواع نورپردازی (نورپردازی فضای سبز، نورپردازی معابر شهری، نورپردازی ساختمان­، نورپردازی فضای داخلی و …) در نرم افزارهای به روز و پیشرفته کرده و پس از تاییدیه اقدام به انجام محاسبات مهندسی پروژه می­کند. پس از انجام محاسبات مهندسی نوبت به ساخت لوازم و تجهیزات نورپردازی پروزه است که شرکت فانا توانسته با کسب استانداردها و تاییدیه­های ملی و بین­المللی در حوزه ساخت انواع پرژکتور، والواشر و تجهیزات نورپردازی نامی آشنا در صنعت تولید انواع پرژکتور، والواشر، تابلو برق و لوازم و تجهیزات مرتبط با کیفیت در کشور باشد. سپس نوبت به انتقال، نصب و انجام مراحل اجرایی پروژه نورپردازی است که شرکت دانش بنیان فانا توانسته است با تجربه بیش از انجام ۱۰۰ پروژه نورپردازی در کشور، تمامی مراحل اجرا را با دقت و سطح فناوری بالا تحت استانداردها و پرتکل­های به روز انجام دهد. ما این گواهی و تضمین را به شما میدهیم که میتوانیم تصویر ذهنی و ایده شما را از نورپردازی به بهترین شکل به واقیت تبدیل کنیم.

کسب حداکثری رضایت و اعتماد مشتریان دولتی و خصوصی در پروژه­های اجرایی نورپردازی از ایده تا اجرا در طی ۱۰ سال فعالیت شرکت دانش بنیان فانا مایه افتخار،مباهات وسرمایه ماست و این رضایت همه جانبه از ایده تا اجرا و سطح دانش و فناوری بالا، ما را نسبت به رقبای داخای و خارجی متمایز میسازد.

بعد از نورپردازیقبل از نورپردازی

تلفن­ های تماس:

۰۳۱-۳۳۹۳۲۳۰۷۰۳۱-۳۳۹۳۲۳۰۸
۰۹۱۳۰۹۱۳۴۴۶۰۹۹۱۳۸۰۱۶۴۳

شبکه های اجتماعی: