Project Description

 • خلاصه طرح

  مکان: دلتای ورودی زرین شهر
  تاریخ شروع: ۱۳۹۳/۱۱
  تاریخ اتمام: ۱۳۹۳/۱۲
  کارفرما: شهرداری زرین شهر

 • نورپردازی دلتای ورودی زرین‌شهر

  نورپردازی دلتای ورودی زرین شهر اصفهان یکی از طرح هایی می باشد که شرکت دانش بنیان فانا به مدت ۱۵ روز کاری طراحی ، پیاده سازی و اجرا نمود. در این نورپردازی شهری و یا نورپردازی فضای سبز از پروژکتورهای ۱۲ و ۱۸ وات دفنی انحصاری فانا استفاده شده است . پروژکتورهای به کار برده شده در این پروژه با درجه IP بالا می باشند که نشان دهنده ی میزان مقاوت بالایی در برابر نفوذ آلاینده های محیطی مانند گرد و غبار ، رطوبت ، آب و … می باشد که سبب طول عمر بالا و تضمین قطعات به کار رفته در این پروژه می باشد .تمامی پرژکتورهای مذکور از یکسال گارانتی بهره برده و از خدمات پس از فروش این شرکا نیز بهره می­برند.

  پروژکتور های به کاررفته در این پروژه در طیف رنگ های سبز، قرمز، آبی و بنفش می باشند که پس از مطالعات زیبایی شناختی در نظر گرفته شده و به کار رفته اند. لازم به ذکر است که تمامی پرژکتورها دارای غلاف ضد سرقت می باشند و لنزهای پرژکتورها به گونه­‌ای مهندسی و ساخته شده‌­اند که بیشترین میزان مقاوت را در برابر ضربه و فشار وارده داشته باشند.

  در این نورپردازی فضای سبز و یا نورپردازی شهری پرژکتورها با درجه حفاظت IP68 بوده که در برابر باران، برف، نوساناط دمایی، بخار آب و … مقاوم می‌باشند.

 • تصاویر پروژه