پشتیبانی و خدمات

شرکت فانا با بیش از ده سال سابقه درخشان در طراحی، مهندسی و ساخت انواع پرژکتورها، والواشرها، بردهای الکترونیکی، المان های نوری، اجرای انواع نورپردازی و تولید انواع مختلف و کاملی از محصولات و تجهیزات مرتبط با نورپردازی، همواره یکی از مهم‌ترین ارزش‌های سازمان خود را بر خدمات و پشتیبانی قوی از محصولات تولیدی خود داشته و در این راه توانسته رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

خدمات پشتیبانی محصولات فانا در هر زمان در دسترس مشتریان می‌باشد که شامل برطرف سازی و رفع عیوب و خطاهای احتمالی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری محصولات می‌باشد. اگر چه محصولات و تجهیزات فانا با استانداردهای بالای مهندسی، طراحی و ساخته می‌شوند و نیاز چندانی به پشتیبانی ندارند لذا با دارا بودن کد مخصوص هر محصول که منحصربفرد آن محصول می‌باشد مدل، تاریخ ساخت و اپراتورهای سازنده، اجرایی و فروش آن براحتی قابل تشخیص است و با اطلاعات کامل اقدام به پشتیبانی از محصول شما می‌شود.

فانا متعهد به کسب رضایت مشتریان خود در سراسر ایران و حتی خارج از کشور بوده و از همه‌ی شما مشتریان و دوست‌داران این صنعت دعوت می‌شود در این راستا با ما همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما صمیمانه منتظر ارتباط سازنده‌ی شما هستیم.

سوالی برایتان پیش آمده است؟

برای دریافت پاسخ خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

    می‌توانید ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.