فروش همکاران

برای اولین بار در ایران تمامی تولید کنندگان و تامین کنندگان کشور در صنایع آبنما، نورپردازی و صنایع وابسته در سراسر کشور از این پس می‌توانند از خدمات ویژه ایران پانا بهره‌مند شوند. برای استفاده از این امکانات کافی است با ثبت نام ویژه در قسمت همکاران و تامین کنندگان در سایت ایران پانا اقدام کرده و پس از تایید و اعتبارسنجی اطلاعات و مدارک، به عنوان همکار از امکانات پنل ویژه فروش همکاران و تامین کنندگان استفاده نمایید.

با توجه امکاناتی که ایران پانا در اختیار همکاران و تولید کنندگان صنایع آبنما، نورپردازی و صنایع وابسته قرار می‌دهد، شما می‌توانید برای اولین بار در کشور محصولات باکیفیت و مناسب خود را جهت فروش و عرضه در بزرگترین سایت اینترنتی صنعت آبنما و نورپردازی قرار دهیده و از مزایای این امر بهره‌مند شوید.
شما می‌توانید محصولات، تجهیزات و خدمات خود را جهت عرضه و فروش در بزرگترین سایت صنعت آبنما و نورپردازی و صنایع وابسته ایران قرار دهید.

 • پیشنهادهای ویژه با مدت محدود

  در قسمت حساب کاربری همکاران و تامین کنندگان ایران فانا به صورت روزانه و هفتگی پیشنهادی ویژه با تخفیفهای استثنایی ارائه خواهد شد. این پیشنهادها دارای مدت زمان محدود بوده و با توجه به میزان تخفیف‌ها موجودی کالاهای داخل فروش ویژه محدود خواهد بود. این پیشنهادها در قسمت حساب کاربری قابل مشاهده است و شما همکاران و تامین کنندگان می‌توانید محصولات خود را در قسمت فروش ویژه مدت‌دار قرار داده و از جشنواره‌ها نیز جهت فروش محصولات خود نیز بهره ببرید.

 • ثبت درخواست تلفنی برای همکاران و تامین کنندگان

  برای سهولت و تسریع روند ثبت سفارش و برآورده سازی نیاز همکاران  و تامین کنندگان از این پس امکان ثبت سفارش و درخواست و پیگیری آنها از طریق تماس با خط اختصاصی ۳۳۹۳۲۳۰۸-۰۳۱ فراهم خواهد بود. از این پس در شرایط عدم دسترسی به اینترنت و شرایط ویژه و فرس ماژور شما نیز می‌توانید از خدمات ایران فانا در کمترین زمان بهره‌مند شوید.

 • قیمت‌گذاری ویژه

  با ورود به ایران فانا از طریق حساب کاربری ویژه خود به عنوان همکار و خریدار عمده محصولات و تجهیزات قیمت‌هایی متفاوت از قیمت‌های عادی سایت را مشاهده خواهید کرد که با توجه به تعداد و درخواست شما داراب تخفیف گردیده‌اند. این قیمت‌ها بر روی محصولات متنوع و برندهای مختلف اعمال خواهد شد و تنها برای همکاران و صاحبان صنایع، پیکانکاران و خریداران عمده اعتبارسنجی شده قابل نمایش و سفارش است.

 • تخفیف روی خرید عمده

  تعداد زیادی از محصولات دارای قابلیت تخفیف روی تعداد بالای خرید برای خریداران عمده، همکاران و صاحبان صنایع اعتبار سنجی نشده نیز وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را با کمترین قیمت در کشور خریداری نمایید.

 • اطلاع از آخرین لیست قیمت‌ها

  در پنل مربوط به همکاران و تامین کنندگان آخرین لیست قیمت منتشر شده توسط برندها به صورت تجمیع شده و در قالبی استاندارد قابل مشاهده خواهد بود که این امکان شرایط راحت و مناسبی را برای قیمت‌گذاری جهت مصرف کنندگان فراهم می‌سازد.

 • محصولات ویژه در صنایع آبنما و نورپردازی

  تعدادی از محصولات و تجهیزات از دسته‌بندی‌های مختلف تنها برای صاحبان صنایع و همکاران و مجریان اعتبار سنجی شده با میزان فناوری به کار رفته بسیار بالا قابل مشاهده خواهد بود. این محصولات در حالت عادی در وبسایت قابل مشاهده نیستند و با توجه به درخواست همکاران و صاحبان صنایع به مجموعه محصولات ایران پانا اضافه شده و تنها برای همکاران و صاحبان صنایع و پیمانکاران اعتبار سنجی شده قابل مشاهده و خرید هستند.