فروش سازمانی

بازاریابی B2B

بازاریابی B2B فروش محصول یا خدمات یک شرکت به شرکت دیگر است. بازاریابی Business to Business ( که معمولا با نام بازاریابی B2B شناخته می شود) شامل فروش محصول و یا خدمات یک شرکت به شرکت دیگر است. تکنیک های بازاریابی B2B برهمان اصول اساسی بازاریابی مصرف کننده تکیه می کند، اما با روشی منحصر به فرد اجرا می شود. در این مدل تجارت (B2B) خرده فروشی اهمیت و جایگاهی ندارد و خریداران به دنبال خرید عمده محصولات با سود خوب و کیفیت مناسب هستند. در روش تجارت B2B ایران پانا برای سازمان­ها، شرکت­ها، کارگاه­ها و پیمانکاران از مزایای زیادی برخوردار است.

خرید سازمانی یکی از مسائل اصلی کسب و کارهای کشور است. قیمت‌های غیرشفاف، اطلاعات کم، کالاهای غیراصل و عدم دسترسی به کالاهای مورد نیاز از مسائلی است که کسب و کارهای ایرانی به خصوص در حوضه آبنما و نورپردازی با آن روبرو هستند.

اگر مدیر، مسئول خرید یا صاحب کسب و کار هستید

می‌توانید در پنل فروش سازمانی شرکت دانش بنیان فانا ثبت‌ نام کنید، و از مزایای ویژه آن از جمله مشاهده قیمت اختصاصی بهره‌ مند شوید.

 • مشاهده قیمت اختصاصی

  امکان مشاهده قیمت های اختصاصی برای شرکت های همکار

 • ارائه فاکتور رسمی

  مشتریان سازمانی می‌توانند برای سفارشات خود فاکتور رسمی با گواهی مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنند.
  فاکتور رسمی برای تمامی سفارشات ارائه خواهد شد.

 • مشاوره تخصصی

  مشتریان سازمانی و شرکتی می‌توانند از مشاوره تخصصی و اختصاصی شرکت دانش بنیان فانا استفاده کنند. مشتریان در صورتی که با شماره تلفن­های ۳۳۹۳۲۳۰۷-۰۳۱ و ۳۳۹۳۲۳۰۸-۰۳۱ تماس حاصل نمایند می‌توانند از مشاوره تخصصی مهندسان مجرب شرکت فانا در حوضه صنایع آبنما و نورپردازی استفاده کنند.

 • تخفیف در خرید تعداد بالا

  شما می‌توانید برای تعداد بالای خرید از یک کالا تخفیف بیشتری از فانا دریافت کنید. این تخفیف به صورت پلکانی محاسبه خواهد شد.

 • ضمانت اصالت کالا

  تضمین کیفیت بالای کلیه محصولات و خدمات

 • پشتیبانی تمامی تجهیزات

  کلیه تجهیزات و کالاها دارای ۱۲ ماه ضمانت بوده و بطور کامل توسط شرکت پشتیبانی می شوند.

 • ارائه پیش فاکتور

  تمام مشتریان فانا می‌توانند قبل از خرید، پیش فاکتور سفارش خود را دریافت کنند. برای مشتریان سازمانی این ویژگی اهمیت بالایی دارد. پیش فاکتور درخواستی در هر ساعتی از شبانه روز و در کمترین زمان به صورت کتبی به متقاضیان از طرف ایران فانا ارسال خواهد شد.