روش‌های پرداخت

ارسال سریع سفارش ها

تمامی مشتریان و متقاضیان عزیز می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا پنجشنبه بین ساعات ۸ تا ۱۷ بررسی و ارسال خواهند شد.

پرداخت در محل

شما می­‌توانید در تمام استان‌ها و شهرهایی که ایران فانا در آنها نمایندگی فعال دارد با انتخاب گزینه «پرداخت در محل» توسط مشتری، کل وجه محصول سفارش داده شده را در هنگام تحویل کالا به صورت نقد پرداخت نمایید. پرداخت می‌تواند به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار (POS)نیز انجام پذیرد.

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

جهت پرداخت آنلاین، مشتریان با انتخاب درگاه مورد نظر به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا، نسبت به پرداخت صورتحساب خود به روشی بسیار ایمن و قابل اعتماد اقدام ‌نمایند. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، مشتری به صورت خودکار به وب سایت ایران­ فانا بازگشت داده شده و پیغامی حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می‌کند. پرداخت با استفاده از این روش ایمن باعث تسریع در فرآیند ثبت سفارش خواهد شد.

پرداخت از طریق کارت به کارت

مشتریان محترمی که گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اند و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است، می‌توانند با انتقال وجه مربوط به سفارش به شماره کارت موجود در صفحه تماس با ما، نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایند. لازم به ذکر است که کلیه سفارش‌هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار می‌گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می‌بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت بانک ملی
۶۸۳۳-۴۱۵۶-۹۹۷۵-۶۰۳۷ (به نام آقای حسین رضازاده) و یا شماره حساب بانک ملی ۰۱۰۷۰۹۰۴۹۰۰۰۰ (به نام آقای حسین رضازاده) اقدام نمایید و با تماس تلفنی با شماره‌های موجود در سایت، اطلاعات پرداختی خود را که شامل وجه پرداختی و ۴ شماره آخر کارت مبداء است را به اطلاع کارشناسان ایران فانا برسانند.