تعمیر و نگهداری

قسمت سرویس، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه در شرکت فنی مهندسی فانا به دو زیر مجموعه اصلی ۱.بخش الکترونیکی و ۲.بخش الکتریکی تقسیم‌بندی می‌شود. در تمامی این دو زیر مجموعه روش‌ها و فعالیت‌های منظم و دوره‌ای پیش‌بینی شده است که به طور کلی هدف آن بررسی وضعیت موجود محصولات و تجهیزات نورپردازی، به‌روزرسانی و حفظ تجهیزات در شرایط مطلوب است به نحوی که سبب افزایش عمر مفید تجهیزات نورپردازی ، کاهش هزینه‌های ناشی از خرابی‌ها و تقلیل زمان از کارافتادگی و نیز کاهش مصرف برق می‌باشد.

فانا قسمت تعمیرات و نگهداری خود را به منظور افزایش رضایت مشتریان و شرکت‌های همکار، چه در زمان گارانتی تجهیزات و محصولات نورپردازی و چه در زمان خارج از گارانتی تجهیزات و محصولات نورپردازی ساخته شده توسط شرکت فانا و یا شرکت­‌های همکار دیگر به نحوی که افزایش بهره‌وری و کاهش فرسایش تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه‌های سنگین خرید و تعمیرات قطعه برای مجموعه تجهیزات و محصولات نورپردازی را به حداقل برساند به وجود آورده است.

نورپردازی­‌های مدرن مدرن از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی پیشرفته‌ای برخوردار می‌باشند که انجام هرگونه سرویس و یا تعمیرات آنها نیازمند دانش و مهارت بالایی می‌باشد. از این رو فانا با بهره‌گیری از متخصصین مجرب در هر دو زیر مجموعه، ۱.بخش الکترونیکی و ۲.بخش الکتریکی و همچنین قسمت سرویس، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه توانسته رضایت مشتریان و نیز شرکت‌های همکار را در این زمینه کسب نماید.