به روزرسانی

باید گفت به‌روزرسانی نورپردازی­ های اجرا شده توسط شرکت دانش بنیان فانا و یا شرکت‌های همکار امری است که نیازمند آموزش مستمر مهندسان و کارشناسان بر اساس دانش و تکنولوژی روز جهان است بدین ترتیب شرکت دانش بنیان فانا با بیش از ده سال سابقه درخشان در طراحی، مهندسی و اجرای طیف گسترده و کاملی از انواع نورپردازی­ ها (نورپردازی فضای سبز، نورپردازی فضاهای شهری، نورپردازی ساختمان­ ها، نورپردازی داخلی و …) و نیز تولید انواع محصولات و تجهیزات مرتبط با نورپردازی (انواع پرژکتور، انواع والواشر، انواع تابلو برق، انواع LED، المان-های نوری و…) ، قابلیت به‌روزرسانی انواع نورپردازی­ها و تجهیزات وابسته را  چه در زمان گارانتی و چه در زمان خارج از گارانتی تجهیزات نورپردازی را که توسط شرکت دانش بنیان فانا و یا شرکت‌­های همکار دیگر به نحوی که افزایش بهره‌وری و کاهش فرسایش تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه‌های سنگین خرید و تعمیرات قطعه برای مجموعه نورپردازی را به حداقل برسد، به وجود آورده است، همچنین در این به‌روزرسانی‌ها قابلیت ایجا افکت‌های جدید جذاب سمعی و بصری با زیبایی دو چندان نیز وجود دارد.

شرکت دانش بنیان فانا در به‌روزرسانی انواع نورپردازی­ ها از ایده و طرحی جدید همراه با تکنولوژی و فناوری روز در حوزه‌های الکترونیک، کنترل، برق قدرت، معماری و .. استفاده می­ کند تا بدین ترتیب بتواند رضایت  حداکثری مشتریان دولتی و خصوصی و نیز شرکت‌های همکار را که مایه افتخار و سربلندی شرکت فانا است را بدست اورد.

فانا متعهد به کسب رضایت مشتریان خود در سراسر ایران و حتی خارج از کشور بوده و از همه‌ی شما مشتریان و دوست‌داران صنعت  نورپردازی و تجهیزات و لوازم مرتبط دعوت می‌شود در این راستا با ما همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما صمیمانه منتظر ارتباط سازنده‌ی شما هستیم.