انجام مشاوره در طراحی، مهندسی و اجرا انواع نورپردازی

شرکت دانش بنیان فانا با انجام تعداد زیادی از پروژه­ های نورپردازی با سطح فناوری بالا توانسته است بسیاری از پرتکل ­های پیشرفته و به­ روز در صنعت نورپردازی را بومی سازی کند و افکت­ های مختلفی را با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و بردهای کنترلی مختلف به وجود آورد. شرکت دانش بنیان فانا با استفاده از انواع والواشرها و پروژکتورهای تولیدی خود که دارای تاییدیه آزمایشگاه ملی استاندارد ایران هستند و در درجه حفاظت­ های مختلف (IP68-IP67-IP54-IP43-IP55) و توان­ های مصرفی گوناگون در انواع نورپردازی­ های خود استفاده می­ کند.

در زمینه نورپردازی متخصصان معمار شرکت فانا طرح­ های مختلف نورپردازی را برای مکان مورد نظر پیشنهاد داده و سپس طرح نورپردازی در نرم افزارهای دو بعدی و سه بعدی شبیه سازی شده و پس از تایید با استفاده از نرم افزارهای الکتریکی و الکترونیکی قسمت­ های برقی و اتصالات، تابلو برق و … شبیه سازی می ­شود. پس از تایید و آزمایش شبیه سازی­ ها برد­های کنترلی طراحی شده ساخته می­ شوند و قسمت ­های مختلف برروی ان ها سوار می ­شوند. سپس نوبت به نصب و جانمایی والواشرها و پرژکتورهای انحصاری شرکت فانا رسیده و پس از انجام اتصالات مربوطه به تابلو برق کنترلی طراحی شده به وسیله شرکت فانا وصل می­ شوند.

تابلو برق کنترلی تماما به وسیله شرکت دانش بنیان فانا طراحی، مهندسی و ساخته می ­شوند و تحت پرتکل­ های مختلف و به­ روز صنعت برق الکترونیک کنترل عمل می ­کنند. در طراحی و اجرای نورپردازی­ های مختلف هدف ما ایجاد یک حس خوب در کنار یک طرحی زیبا از نورپردازی است که همراه با افکت­ های مختلف باشد تا افراد از رضایت حداکثری از میزان پول پرداختی خود بهره­ مند شوند. تمامی اتصالات و قسمت ­های نورپردازی با استانداردهای بالا ملی و بین المللی انجام شده و خطرات جانی و مالی را به صفر می رساند و از میزان ایمنی بسیار بالایی نیز در طول زمان بهره­ مند هستند.